HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

Hyundai VIP müşterilerini Kore’de ağırladı…

Hyundai VIP müşterilerini Kore’de ağırladı…

Hyundai’nin VIP İş Makinası müşterilerini için bu yıl Kore turu 8-15 Haziran tarihleri arasında HMF Makina Türkiye’nin de katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’den katılan 45 kişinin arasında hatırı sayılır Hyundai müşterileri yer aldı.

Dünyanın farklı ülkelerinin Hyundai VIP müşterilerini bir araya getiren gezi toplam 7 gün sürdü. Gezinin ilk günlerinde Ulsan’daki Hyundai tesisleri gezildi. Hyundai ağır iş makinaları, Hyundai motor, Hyundai tersane ve otomotivin de yer aldığı üretim tesisleri beğeniyle gezildi. Hyundai yedek parça merkezi ve ürün tanıtımlarının yapıldığı demo alanı ise ziyaretçilerden olumlu tepkiler aldı. Gezinin ilk gününde aktarılan Hyundai tarihi ile ilgili önemli bilgilerin ardından tanıtılan Yeni 9 serisi yükleyiciler büyük ilgi gördü.

Kore’ye özgü tarihi güzelliklerinin tanıtımı amacıyla Seul ve bazı şehirler gezildi. Ziyaretçiler  tarafından çok beğenilen gezide alışveriş yapma imkanı da sunuldu.

Seyahatin sonunda tüm katılımcılar gerçekleşen organizasyon için beğenilerini iletip tüm Hyundai ekibine ve Korelilere memnuniyetlerini belirttiler.

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.