HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

HMF Makina Komatek Fuarında

HMF Makina, Yeni Ürünleri ve Muhteşem aktiviteleri ile Komatek Fuarı’nın en dikkat çeken standı oldu..

Türkiye’de Hyundai İş Makinalarının temsilcisi HMF Makina, Hyundai ekskavatörlerini, yükleyicilerini, forklliftlerini, Atlet Depo İçi Ekipmanlarını ve yeni D and A marka kırıcılarını 20-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen 12. Komatek İş Makinaları Fuarı’nda sergiledi.

1500 m2 lik stant alanında toplam 25 ürün ile yer alan Hyundai İş Makinaları 5 gün süren fuarda Yeni 9 Serisi yükleyicileri ile Yeni D and A marka kırıcılarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Fuar süresince kesintisiz catering hizmeti, sürpriz hediyeler ve özel aktivitelerle ziyaretçileri ağırlayan HMF Makina, Efes Pilsen’in yetenekli dansçılarının göz alıcı sahne showları beğeniyle izlendi.

Fuarın ilgi odağı olan HMF Makina standı, yeni 9 serisi R27Z-9 mini ürününü ziyaretçilere kullanma fırsatı tanıyarak gerçekleştirdiği fubol turnuvası büyük ilgi gördü. Hyundai iş makinası ve Hyundai yükleyici Maskot Adamlar ise fuarda dikkat çeken bir başka HMF Makina aktivitesi olarak fuara damgasını vurdu. Hyundai İş Makinalarının renkli ve ilgi çekici satış destek malzemeleri de ziyaretçilerden olumlu tepkiler aldı.

Hyundai’nin Türkiye iş makinası sektörünün beğenisine sunduğu Yeni 9 Serisi Hyundai Lastik Tekerlekli Yükleyicileri de fuarda gururla tanıtan HMF Makina, gücü kanıtlanmış Tier III motorları, yeni tasarımları, bilgisayar destekli güç yönetimi sayesinde sağladığı güç optimizasyonu ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcıların hizmetinde olduğunu vurguladı.

 

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.