HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

HMF Makina Endüstriyel Ürünleriyle 5. Lojistik Endüstri Fuarı’nda yerini alacak!

HMF Makina Endüstriyel Ürünleriyle 5. Lojistik Endüstri Fuarı’nda yerini alacak!

HMF Makina, 24-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Tüyap’ ta düzenlenecek Logist Eurasia 2011 Fuarı’na Hyundai Forkliftleri ve Atlet Depo İçi Ekipmanlarından oluşan toplam 11 ürünü ile katılım sağlayacak.
Kapalı alan 12. salonda 180 m2 lik dekoratif stant ile yer alacak olan HMF Makina fuar süresince endüstriyel ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.  Sürpriz hediye ve ilgi çekici aktiviteleri ile HMF Makina, gücünü bir kez daha hissettirecek.

2003 Yılından bu yana HMF Makina tarafından Türkiye pazarına sunulan Hyundai Forkliftler 1,5 tondan 25 tona kadar değişen ürün gruplarıyla dizel, lpgli ve akülü forkliftlerde kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. HMF makina  tonajları  1,5 – 25 ton arası dizel forkliftler, 1,5 – 5,0 ton arası LPG’li forkliftler ile 1,5 – 5,0 ton arası akülü forkliftleri Hyundai kalitesiyle müşterileriyle buluşturuyor.

Tüm taşıma, yükleme boşaltma ve istifleme işlemlerinizde güvenle kullanabileceğiz Atlet Depo İçi Ekipmanları ise 2004 yılından bu yana HMF Makina tarafından temsil edilmektedir.
Atlet depo içi ekipmanlar; modüler üretim felsefesinden vazgeçmeden, kullanıcıların her türlü depolama  ihtiyacını karşılamaya yönelik yüzlerce farklı alternatif öneriyor.

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.