HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

HMF MAKİNA ÖDÜLE DOYMUYOR!!

HMF MAKİNA ÖDÜLE DOYMUYOR!!

2003 yılından bu yana Hyundai Forkliftlerin Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürüten HMF Makina, 12-19 Mayıs 2012 tarihleri arasında Forklift VIP müşterileri ile Kore seyahatini gerçekleştirdi.

Dünyanın farklı ülkelerinin Hyundai Forklift VIP müşterilerini bir araya getiren gezi, toplam 7 gün sürdü.  Türkiye’den 17 kişinin arasında hatırı sayılır Hyundai müşterileri yer aldı.

Forklift grubu Kore’de Hyundai fabrikalarını gezerken, aynı zamanda Kore’ye özgü tarihi güzellikleri de yakından tanıma fırsatı buldu.  Kültürel zenginlikleriyle ünlenen Seul şehri ise ziyaretçiler tarafından beğeniyle gezildi.

Forkliftlerin üretim sürecini baştan sona gözlemleme fırsatı bulan grup, LPG’li, dizel ve akülü olarak üretilen forkliftlerin güçlü yapısı ve yüksek performansından çok etkilendiklerini dile getirdiler. Yüksek teknolojik donanımlarıyla muhteşem bir performans sergileyen Hyundai Forkliftdeki, standart olarak bulunan side shift ataşmanı, geri vites alarmı, ışıklandırma, sinyalizasyon, yük dayama kafesi sağ ve sol aynalar, 3’lü valf, ayarlanabilir hidrolik direksiyon, ayarlanabilir ergonomik operatör koltuğu, tepe lambası gibi donanımlar izleyenleri büyüledi.

Daha önce İş Makinaları satış ve servis hizmetinde gösterdiği yüksek başarıdan ötürü 2004-2007 yılları arasında üst üste 4 kez Hyundai tarafından ‘Dünyanın En İyi Distribütörü’ ve 2010 yılında Forklift kategorisinde ‘En İyi Distribütör’ ödülüne layık görülen HMF Makina,  bu yıl ise 2011 yılının ‘En Mükemmel Distribütörü’ ödülünü alarak ödüllere doymadığını bir kez daha kanıtlamış oldu. 

 

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.