HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

Hmf Makina, Mantovanibenne İle Kentsel Dönüşümde de Adından Söz Ettirecek

Hyundai iş makinaları ve D&A hidrolik kırıcılarının distribütörlüğünü yapan HMF Makina, Avrupa’nın önde gelen yıkım ataşmanı üreticilerinden Mantovanibenne’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. İtalyan merkezli Mantovanibenne firması ürün gamı içerisinde, Crusher, Shear, Pulverizer gibi yıkım ürünlerinin yanı sıra Dustboss benzeri geri dönüşüm ürünleri de bulunmaktadır.

İtalya’nın kuzeyinde Mirandoladaki üretim tesislerinde 2tondan 150tona kadar geniş bir yelpazede yıkım ataşmanı üreten Mantovanibenne, yüksek ürün kalitesi ve hızlı servis anlayışıyla ön plana çıkmaktadır.  Bugün Dünya’nın birçok ülkesindeki yüksek bütçeli yıkım projelerinde Mantovanibenne ürünleri tercih edilmektedir.

HMF Makine, Mantovanibenne distribütörlük çalışması kapsamında ilk ürün eğitimini de Mayıs ayında gerçekleştirdi. Farklı bölgelerden katılımcıların dahil olduğu eğitim Mantovanibenne firmasından Bölge Direktörü tarafından gerçekleştirildi. Ürün özelliklerinin ve kullanım alanlarının geniş bir şekilde irdelendiği toplantıdan katılımcılar oldukça memnun ayrıldılar.

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.