HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

Güney Kore’nin Önde Gelen Kırıcı Markası D&A Hidrolik Kırıcıları HMF Güvencesiyle Tüm Türkiye’de En Zorlu Koşullarda Müşterilerimizin Hizmetinde

2011 yılından bu yana HMF Makina güvencesi ile Türkiye’de müşterilerinin hizmetinde olan D&A hidrolik kırıcıları, 20 farklı modeli ile 1,5 ton çalışma ağırlığına sahip ekskavatörlerden, 100 ton çalışma ağırlığına sahip ekskavatörlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kırma enerjisi yüksek ve zorlu çalışma alanlarına uygun D&A kırıcılar kullanım ömrü boyunca kullanıcılarını memnun etmektedir.

D&A Kırıcıların Avantajları;

  1. Otomatik Durdurma Özelliği: 800 kg ve üstü modellerde standart olarak sunulan otomatik durdurma özelliği sayesinde kırıcı ucunun altında bir temas yüzeyi olmaması durumunda piston bir miktar aşağı inerek kırıcı basınç devresindeki basınç tahliye edilir ve kırıcının boşa vurması engellenir.
  2. Geniş Çaplı Saplamalar: Mukavemeti yüksek ve rijit saplamalar sayesinde D&A kırıcılarında saplama kesmesi problemi çok daha az yaşanmaktadır. Ayrıca saplama yüksek basınç noktalarında kesit daha geniş imal edildiğinden bu bölgelerdeki saplama kesme riski minimize edilmiştir.
  3. Yüksek Kapasiteli Akümülatör: D&A kırıcılarda bulunan akümülatör hidrolik basınç dalgalanmalarını sönümler ve kırma enerjisini yükseltir. Yüksek kapasiteli akümülatör ile sönümleme oranı ve basınç artımı optimum seviyede yapılabilir.
  4. Hardox Çelik Alt Gövde: Kırıcının kırma yapılan bölge’de malzeme ile temasta olan bölümü aşınma direncini arttırmak için Hardox çeliğinden imal edilmiştir. Bu sayede aşınma dayanımı arttırılmıştır.
  5. Dahili Valf Sistemi: D&A kırıcılarında valf silindire entegre edilmiştir. D&A kırıcılarında kullanılan yağ devresi oldukça geniştir. Valf sisteminin dahili olması, harici valf sistemine oranla verimliği arttırıcı yönde etki eder.
  6. Farklı Çalışma Hızı Seçenekleri: Kırılan malzeme direncine bağlı olarak, Kırıcı hızı düşük veya yüksek olarak ayarlanabilir. Sert malzemeler için daha düşük hız seçeneği, daha yumuşak malzemeler için yüksek çalışma hızı seçilerek kırıcı verimi arttırılabilir.

D&A Kırıcılar’da 2015’in Yeni Modelleri:

D&A ürün gamında uzun yıllardır bulunan bazı kırıcı modelleri 2015 yılı itibariyle Türkiye’de de müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bu modellerin başında özellikle 3,5 tonluk mini ekskavatörlerle çalışmaya uygun, 187 kg’lik çalışma ağırlığına sahip 17V’ler ve 2.000 Kg çalışma ağırlığına sahip ve 30 tonluk paletli ekskavatörlerle çalışmaya uygun 220V’ler bulunmaktadır.

D&A kırıcıları sahip olduğu teknik özellikler ve kalitesi sayesinde müşterilerine yüksek kırma gücü ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır. HMF Makina’nın tüm Türkiye’ye yayılmış yetkili servisleri ile ortaya çıkabilecek yedek parça talepleri ve gerekli kontrol ve bakımlar kolaylıkla yapılabilmektedir.

Güncel Diğer Başlıklar :

 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.