HMF Hyundai Heavy
 
 
-
-
-

PPL / PPD

PPL / PPD Alçak seviye sipariş toplama makinaları.

Alçak seviye sipariş toplama makinası  PPL, yoğun depo uygulamalarında güvenli ve etkin sipariş toplama işlemleri için tasarlanmıştır.

Üstün manevra kabiliyeti ve ergonominin ideal bileşimine sahip bu makina farklı yük tiplerinde ürünlerin toplanması ve yerleştirilmesi için mükemmel bir ortaktır.

Geniş kabin ve alçak basamak UniCarriers PPL'yi oldukça verimli  bir sipariş toplama makinası haline getirir. Hızlı ivmelenme, yüksek hız ve yumuşak frenler sayesinde, sipariş toplama noktaları arasında hızlıca hareket eder. Hem dayanıklı hem de zarif bir tasarıma sahip  bu makin dar koridorlarda da çok etkilidir.

Rahat arkalığa sahip geniş sürüş platformu, ayarlanabilir koltuk (opsiyonel) ve kağıt ya da kalem vb. için saklama yeri gibi gelişmiş ergonomik tasarım sayesinde verimlilik daha da artar. Tüm bunlar, en iyi çalışma konumunu sağlamak için kolayca erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

İDEAL PERFORMANS

İstiflemeyi düşük maliyetli hale getiren güçlü AC motoru, istifleme sırasında yüksek hız ve ivmelenme olanağı sunar.

TOPLAMA VERİMLİLİĞİ

Operatörü toplama alanına yaklaştırmak için merkeze yerleştirilmiş sabit operatör platformu ve alçak biniş basamağı.

Birinci sınıf güvenlik önlemleri

Operatör makinanın merkezindedir ve her yönden etkin bir şekilde korunmaktadır. PIN kod girişi, sadece yetkili operatörlerin makinayı kullanabilmesine olanak sağlar. Daha fazla güvenlik amacıyla, opsiyonel olarak sunulan Denge Destek sistemi S3 ve Ergo hidrolik direksiyon, yükün ve operatörün dengesini sağlamak için dönüşlerde hızı kontrol eder.

ÇOKLU VARDİYA İMKANI

600Ah'ye kadar arttırılabilen akü kapasitesi uzun çalışma süreleri sağlar. Çoklu vardiyada verimli çalışmalar için, standart olarak sunulan makaralar üzerine yerleştirilmiş akü sayesinde hızlı akü değiştirme sistemi kullanılabilir.

SÜRTÜNME KUVVETİ TEKNOLOJİSİ İLE DENGE

UniCarriers'ın patentli 4 noktalı Sürtünme Kuvveti şasisi, her koşulda çekişi arttırmak için motor dişli basıncını otomatik olarak arttırır. Bu durum, özellikle nemli ortamlarda ve eğimli yerlerde önemlidir. Bu eşsiz güç aktarım teknolojisi, düzgün olmayan zeminlerde bile araca yumuşak bir sürüş olanağı sağlar.

PPL / PPD
PPL / PPD
PPL / PPD
PPL / PPD
PPL / PPD
PPL / PPD
PPL / PPD
 
© Copyright HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. 2010. Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tüm hakları saklıdır.
isder imder
 
HMF Makina Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir.